O nas

Przychodnia weterynaryjna „TrioVet” powstała z pasji do pomocy zwierzakom oraz zaangażowania w stworzenie przyjaznego miejsca dla ich właścicieli. Jesteśmy najstarszą i najdłużej działającą Przychodnią na terenie Jastrzębie Zdroju i okolic. Przez okres ponad 30 lat działalności nasza Lecznica przeszła szereg zmian, począwszy od remontów, rozbudowy oraz doposażenia placówki znajdującej się w Ruptawie, poprzez otwieranie kolejnych punktów na terenie całego miasta.

Obecnie oferujemy kompleksowe usługi związane z opieką nad zdrowiem oraz kondycją pupili. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje także sklep z artykułami dla zwierząt oraz gabinet urody – SPA dla Kota i Psa, w którym Twój pupil może liczyć na chwilę relaksu i najmodniejszą fryzurę.

Sklep zoologiczny

W naszej przychodni weterynaryjnej prowadzimy również sklep zoologiczny, w którym znajdziecie:

  • najlepsze na rynku karmy dla zwierząt, 
do ogólnego stosowania oraz dietetyczne
  • suplementy diety oraz dodatki żywieniowe
    dla zwierząt
  • akcesoria dla zwierząt
  • środki przeciw pchłom i kleszczom
  • kagańce ochronne, kołnierze ochronne
  • zabawki i inne

Nasi specjaliści

W naszej przychodni poza usługami weterynaryjnymi oferujemy również kompleksowe usługi pielęgnacyjne w naszym SPA 
dla psa i kota.

Każdy zabieg jest wykonywany w spokojnej atmosferze, 
z dbałością o bezpieczeństwo oraz z wykorzystaniem profesjonalnych przyborów kosmetycznych i kosmetyków 
do pielęgnacji.

Dziękujemy za Wasze zaufanie

Polecam jedyna Pani weterynarz, która wyleczyła nam psa, środkami naturalnymi!!! Gdzie w innej klinice nie chciano pobrać pieskowi krwi, ponieważ był agresywny, dla tej pani weterynarz nie ma rzeczy nie możliwych, cierpliwa polecam z całego serca.

Katarzyna

Fachowa, rzetelna, kompleksowa pomoc zwierzętom. Miejsce godne polecenia. Dojeżdżam około 25 km i nie zamienię na innego weterynarza….

Joanna

Znakomita pani Weterynarz, niezwykle miłe podejście do piesków, które są zestresowane, fachowa obsługa.

Maria

Tylko takie osoby jak P. Halina powinny być weterynarzem. Z powołania i co najważniejsze każde zwierzę ma u niej szansę. Kura czy kot. Pomogła moim kotkom. Ważne, że nie naciąga i nie zdziera. Tylko to co potrzeba. Szczera kobieta na zasadzie – Równa Babka.

Agnieszka