O nas

Przychodnia weterynaryjna „TrioVet” powstała z pasji do pomocy zwierzakom oraz zaangażowania w stworzenie przyjaznego miejsca dla ich właścicieli. Jesteśmy najstarszą i najdłużej działającą Przychodnią na terenie Jastrzębie Zdroju i okolic. Przez okres ponad 30 lat działalności nasza Lecznica przeszła szereg zmian, począwszy od remontów, rozbudowy oraz doposażenia placówki znajdującej się w Ruptawie, poprzez otwieranie kolejnych punktów na terenie całego miasta.

Obecnie oferujemy kompleksowe usługi związane z opieką nad zdrowiem oraz kondycją pupili. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje także sklep z artykułami dla zwierząt oraz gabinet urody – SPA dla Kota i Psa, w którym Twój pupil może liczyć na chwilę relaksu i najmodniejszą fryzurę.

Zespół specjalistów

Wszyscy lekarze weterynarii naszej kliniki, to pasjonaci zawodu, pragnący jak najlepiej służyć pacjentom i ich właścicielom. Lekarze są do Państwa dyspozycji zarówno w zwykłych, codziennych przypadkach, jak i w tych trudnych, wymagających wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

Halina Majer

lekarz weterynarii

Joanna

lekarz weterynarii

Chłopak

lekarz weterynarii